Tarih böyle indirim görmedi! Renault Taliant fiyatlarında büyük düşüş!

Sıfır otomobil pazarı hala oldukça dinamik. Zaman zaman fiyat artışları zaman zaman ise indirim haberleriyle karşınıza çıkıyoruz. Bugün ise müjdeli bir haber ile sizlerle beraber olacağız.

Konuğumuz ise B sedan pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Renault Taliant. Ölüm boşluğu giriş paketiyle beraber eleştiri konusu olsa da bu aracın bir fiyat performans otomobili olduğunu unutmamak gerekiyor.

Peki ama Renault Taliant bizlere neler sunuyor ve güncel fiyat noktasında tüketicileri nasıl bir indirim kampanyası bekliyor? Gelin merak edilen detaylara daha yakından bakalım.

Tarih böyle indirim görmedi! Renault Taliant fiyatı 35.000 TL birden düştü!

Renault Taliant geçtiğimiz aylarda üç farklı donanım seçeneğiyle beraber tüketicilerin beğenisine sunuluyordu. Ancak bu aya baktığımızda donanım seçenekleri noktasında bir paketin elendiğini görmüş oluyoruz. Artık sadece iki farklı donanım paketi söz konusu.

Taliant‘ın baz donanım seviyesinde pek çok temel özellik mevcut değil. Radyonun olmaması, sol ve sağ aynaların manuel şekilde ayarlanması gibi daha pek çok detay aracın eleştirilmesine neden oluyor.

Ancak otomobilin şu anda en uygun fiyatlı otomatik modellerden birisi olması, onun eksiklerini de görmezden gelmemize neden oluyor.

Taliant daha geçtiğimiz ay 900.000 TL‘den satılıyordu. Kaldı ki bu fiyat, aracın 65 beygirlik manuel vitesli versiyonu için geçerliydi.

Günümüze geldiğimizdeyse bu fiyatın tam 35.100 TL düştüğünü görüyoruz. Üstelik bu indirimli fiyat aracın 90 beygirlik tam otomatik versiyonu için geçerli. Gelin şimdi donanım seçenekleri ve fiyat detaylarına daha yakından göz atmış olalım.

Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 864.900 TL

Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 914.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x